Spring naar content

Beusichem start Repair Café in ‘t Zoetzand

27 januari 2025, 08:00

Wat doet u met een broodrooster die het niet meer doet? Met speelgoed dat kapot is? Een kapotte lamp? Of met een kledingstuk met een losse zoom? Weggooien? Mooi niet! Na het repareercafé in Lienden en het Repair Café in Buren opent er ook een Repair Café in Beusichem. Dorpshuis ‘t Zoetzand organiseert op vrijdagochtend 7 februari van 10.00 tot 12.00 uur het allereerste Repair Café.

Op vrijdagochtend 7 februari van 10.00 tot 12.00 uur staat een aantal vrijwillige reparateurs klaar om te helpen bij alle mogelijke reparaties. Mensen die het Repair Café bezoeken nemen van thuis kapotte (schone) spullen mee. Broodroosters, lampjes, föhns, kleding, speelgoed, bijna alles wat kapot is, is welkom. En maakt kans op een geslaagde reparatie. De reparateurs in het Repair Café weten bijna altijd raad. De reparatie is gratis, alleen noodzakelijk materiaal is voor uw rekening. Voor een bijdrage in de organisatie staat de fooienpot klaar. Zo kan het team het Repair Café blijven organiseren.

Door repareren te promoten, wil Repair Café Beusichem bijdragen aan het verkleinen van de afvalberg. Dat is hard nodig, want in ons land gooien we heel veel weg. Ook dingen waar bijna niets mis mee is en die na een eenvoudige reparatie weer prima bruikbaar zouden zijn. Helaas zit repareren bij veel mensen niet meer in het systeem. Het Repair Café wil daar verandering in brengen.

Repair Café Beusichem wil iedere eerste vrijdag van de maand een Repair Café organiseren. Meer nieuws over data van de komende edities volgt zo snel mogelijk!

Waar: Dorpshuis ’t Zoetzand, Zoetzandselaan 1, Beusichem
Wanneer: Vrijdag 7 februari van 10.00 tot 12.00 uur

Wilt u meer weten over een circulaire economie? Kijk dan op www.buren.nl/circulair. Ongeveer zes keer per jaar versturen wij een nieuwsbrief duurzaam buren. Aanmelden kan via deze link.